Genealogy

Dave Thaler


HTML generated by Issue v1.3.6 on 1 Jan. 2009
http://www.armidalesoftware.com/issue/
From ThalerFamily_export.ged


Section A: Descendants of Michael
Section B: Descendants of Robert Samuel ABERNETHY
Section C: Descendants of Gordon Paul ABRAHAM
Section D: Descendants of John ADAMS
Section E: Descendants of John F. ADAMS
Section F: Descendants of Robert ADAMS
Section G: Descendants of Albert ALBANO
Section H: Descendants of Joseph ALBERDING
Section I: Descendants of Louis Bernard ALEXANDER
Section J: Descendants of William ALLENDORF
Section K: Descendants of John AMACHER
Section L: Descendants of Andreas ANDEREGG
Section M: Descendants of Jessie ANDERSON
Section N: Descendants of Roy ANDREWS
Section O: Descendants of Andrus ANDRIC
Section P: Descendants of David ANGUS
Section Q: Descendants of Michael A. ARCHER
Section R: Descendants of Fred ARENDS
Section S: Descendants of William ARISS
Section T: Descendants of Irvin ARMSTRONG
Section U: Descendants of Dieter Werner ARNDT
Section V: Descendants of Walter ARNDT
Section W: Descendants of Robert ARNOLD
Section X: Descendants of Kirk ARSENAULD
Section Y: Descendants of Edward ASSENDROP
Section Z: Descendants of La Vern La Vern AUBIL
Section AA: Descendants of Emmanuel Frederick AUDLER
Section AB: Descendants of _____ AUSTIN
Section AC: Descendants of Albert AVERY
Section AD: Descendants of Georg Johann BAAB
Section AE: Descendants of Earl BABCOCK
Section AF: Descendants of Ephraim BACON
Section AG: Descendants of Manasseh BAER
Section AH: Descendants of Theodore BAKER
Section AI: Descendants of _____ BALCOM
Section AJ: Descendants of Norman S. BALDWIN
Section AK: Descendants of Ted BANKS
Section AL: Descendants of Donovan BARDWELL
Section AM: Descendants of Robert BARG
Section AN: Descendants of Cashmir BARNOWSKI
Section AO: Descendants of Michael BARRON
Section AP: Descendants of Robert J. BARTHOLMEW
Section AQ: Descendants of Michael BARTLETT
Section AR: Descendants of Roy BARTLETT
Section AS: Descendants of Dan BASH
Section AT: Descendants of John BATTLER
Section AU: Descendants of Harold BAUMAN
Section AV: Descendants of _____ BEACHUM
Section AW: Descendants of Raymond Clarance BEALL
Section AX: Descendants of Bruce George BEAN
Section AY: Descendants of Lowell D. BEANEY
Section AZ: Descendants of Richard George BEAUPRE
Section BA: Descendants of George BECHTEL
Section BB: Descendants of George BECK
Section BC: Descendants of John BECKER
Section BD: Descendants of Philip BECKER
Section BE: Descendants of Stanley BECKER
Section BF: Descendants of David BEECH
Section BG: Descendants of Rick BEHAN
Section BH: Descendants of Lester BEHRINBRENKER
Section BI: Descendants of Steven BELK
Section BJ: Descendants of Vernon BELMORE
Section BK: Descendants of Harold BERG
Section BL: Descendants of Charles BERGER
Section BM: Descendants of Irvin BERGMAN
Section BN: Descendants of Milton BIEHN
Section BO: Descendants of John BIERMARKER
Section BP: Descendants of Henry BITTNER
Section BQ: Descendants of Richard BIVINGS
Section BR: Descendants of James BLACK
Section BS: Descendants of _____ BLACKBURN
Section BT: Descendants of Donald BLAIR
Section BU: Descendants of John Harold BLAIR
Section BV: Descendants of Theodore BOADWAY
Section BW: Descendants of Ronald Edward BODENSTAB
Section BX: Descendants of Arvid BOE
Section BY: Descendants of John BOECKENHAUER
Section BZ: Descendants of George BOMBAY
Section CA: Descendants of Carson K. BONN
Section CB: Descendants of John Derwin BOOKER
Section CC: Descendants of Daniel BOSER
Section CD: Descendants of Edward G. BOWERMAN
Section CE: Descendants of Percy BOWERMAN
Section CF: Descendants of Douglas BOWLBY
Section CG: Descendants of Kenneth BOWLBY
Section CH: Descendants of Albert BOYLE
Section CI: Descendants of John D. BRABANT
Section CJ: Descendants of Richard BRASURE
Section CK: Descendants of Walter BRAUN
Section CL: Descendants of Delmer C. BRENNER
Section CM: Descendants of Ronald BRODRECHT
Section CN: Descendants of Anthoni BROG
Section CO: Descendants of David BROG
Section CP: Descendants of Carl Killiam BROWN
Section CQ: Descendants of Henry Allen BROWN
Section CR: Descendants of James BROWN
Section CS: Descendants of Orval BROWN
Section CT: Descendants of Jack BRUIN
Section CU: Descendants of James BUCHANAN
Section CV: Descendants of Thomas BURLEY
Section CW: Descendants of Stephen A. BURNETT
Section CX: Descendants of Palmer BUSH
Section CY: Descendants of Chester BUSHERT
Section CZ: Descendants of Henry BUXTON
Section DA: Descendants of David BUZZA
Section DB: Descendants of Allen BYRD
Section DC: Descendants of Millard CAMP
Section DD: Descendants of Robert CAMPBELL
Section DE: Descendants of Robert J. CARL
Section DF: Descendants of Louis P. CARTER
Section DG: Descendants of Thomas CASS
Section DH: Descendants of Gary CASTLE
Section DI: Descendants of Michael CERRA
Section DJ: Descendants of John D. CHADWICK
Section DK: Descendants of Cecil B. CHERRY
Section DL: Descendants of Roy CHERRY
Section DM: Descendants of Elmer CHRISTIANSON
Section DN: Descendants of Clarance CLAIR
Section DO: Descendants of Sidney CLARK
Section DP: Descendants of George CLAYTON
Section DQ: Descendants of George CLAYTON
Section DR: Descendants of Cory CLEMENTS
Section DS: Descendants of Timothy William CLEMENTS
Section DT: Descendants of J. CLYDESDALE
Section DU: Descendants of Keith Edward COLES
Section DV: Descendants of Thomas CONSIGLI
Section DW: Descendants of Charles CONTI
Section DX: Descendants of Charles CONVERSE
Section DY: Descendants of Dan COON
Section DZ: Descendants of Russel COONS
Section EA: Descendants of W. Richard CORBELL
Section EB: Descendants of Rito CORDARO
Section EC: Descendants of George CORDINER
Section ED: Descendants of Thomas Anthony CORONA
Section EE: Descendants of Lewis CORPREW
Section EF: Descendants of Doug COSTALES
Section EG: Descendants of Ronald COTTRELL
Section EH: Descendants of Gerald COZRY
Section EI: Descendants of Donald CRESSMAN
Section EJ: Descendants of John CRESSMAN
Section EK: Descendants of Thomas Harold CREWS
Section EL: Descendants of Benjamin CROCKER
Section EM: Descendants of Robin CRUICKSHANK
Section EN: Descendants of Bob CULBERTSON
Section EO: Descendants of Stephen CURRAN
Section EP: Descendants of Gavin D'AMICO
Section EQ: Descendants of Hanss Jerg DAHLER
Section ER: Descendants of Bruce DAUGHERTY
Section ES: Descendants of Samuel DAVIS
Section ET: Descendants of Carroll Franklin DAVISON
Section EU: Descendants of Charles Gilmore DAY
Section EV: Descendants of Michael DE VIVO
Section EW: Descendants of Arthur R. DE WOLFE
Section EX: Descendants of Paul DEAR
Section EY: Descendants of Edward DEINES
Section EZ: Descendants of Walter Henry DEMPELEIN
Section FA: Descendants of Gary DENNISS
Section FB: Descendants of Joseph Richard DESILETS
Section FC: Descendants of Gaetan DESROCHERS
Section FD: Descendants of John DESSLER
Section FE: Descendants of Michael DEVENNEY
Section FF: Descendants of Hans Caspar DICKEN
Section FG: Descendants of James DIEBOLT
Section FH: Descendants of Kenneth DIETRICH
Section FI: Descendants of Ed DITNER
Section FJ: Descendants of Howard DOBBINS
Section FK: Descendants of Henry DOBSON
Section FL: Descendants of Bruce Irwin DOLAN
Section FM: Descendants of Frank DOLSON
Section FN: Descendants of Harvey DONNENWERTH
Section FO: Descendants of Bruce DORSCHT
Section FP: Descendants of Anthony W. DOTY
Section FQ: Descendants of Gary DRAVES
Section FR: Descendants of Ernest J. DRISCOLL
Section FS: Descendants of James Oliver DRISKELL
Section FT: Descendants of Jon DUBOIS
Section FU: Descendants of William DUDLEY
Section FV: Descendants of James DUFF
Section FW: Descendants of Albert DUHOLKE
Section FX: Descendants of Donald DUNCAN
Section FY: Descendants of James DUNCAN
Section FZ: Descendants of James DUNDON
Section GA: Descendants of Steve DUNHAM
Section GB: Descendants of Alvin EAKIN
Section GC: Descendants of Albert EARLY
Section GD: Descendants of Franklin EDWARDS
Section GE: Descendants of Mark EDWARDS
Section GF: Descendants of Robert Paul EDWARDS
Section GG: Descendants of Edward W. EHGOTZ
Section GH: Descendants of Roland EICHLER
Section GI: Descendants of Herbert E. EIDT
Section GJ: Descendants of Alvin ELLIOTT
Section GK: Descendants of David W. ELRICH
Section GL: Descendants of Wendel ELSAESSER
Section GM: Descendants of Michele EMBRO
Section GN: Descendants of Rex H. ENGEL
Section GO: Descendants of Chester EPPLEY
Section GP: Descendants of Joseph ERICKSON
Section GQ: Descendants of Michael ERNST
Section GR: Descendants of Herbert ESTES
Section GS: Descendants of Harrison FAHNER
Section GT: Descendants of Eugene FASCIANA
Section GU: Descendants of Henry FECHTER
Section GV: Descendants of Charles S. FEDERER
Section GW: Descendants of Leo FEHLHAFER
Section GX: Descendants of Dene FEIKEMA
Section GY: Descendants of Forrest FENWICK
Section GZ: Descendants of William FERGUSON
Section HA: Descendants of Bernard FETTIG
Section HB: Descendants of Manley FETTING
Section HC: Descendants of Jay FISHELL
Section HD: Descendants of _____ FISHER
Section HE: Descendants of Michael FITCHPATRICK
Section HF: Descendants of Robert FITZGERALD
Section HG: Descendants of Albert FOISOTTE
Section HH: Descendants of Kenneth FOWLER
Section HI: Descendants of Benjamin FRANKLIN
Section HJ: Descendants of William FRAYER
Section HK: Descendants of Ronald FRENCH
Section HL: Descendants of Amsey FREY
Section HM: Descendants of Charles Henry FRIDMAN
Section HN: Descendants of Gordon FRIED
Section HO: Descendants of Ray FRIEND
Section HP: Descendants of Doug FRYER
Section HQ: Descendants of Joseph Patrick GALVIN
Section HR: Descendants of Nathan GAMBILL
Section HS: Descendants of Donald GANTON
Section HT: Descendants of Lyle Arthur GARFIELD
Section HU: Descendants of Sherwood GARIGAN
Section HV: Descendants of John Woodruff GARSIDE
Section HW: Descendants of Addison GEIGER
Section HX: Descendants of Jerry GEIGER
Section HY: Descendants of Milo GEISSMAN
Section HZ: Descendants of Paul GERARD
Section IA: Descendants of Mrs. Lydia Selby GERDES Mrs.
Section IB: Descendants of James Theodore GERMAN
Section IC: Descendants of Don GIBSON
Section ID: Descendants of James GIES
Section IE: Descendants of Henry GIESE
Section IF: Descendants of Lloyd Christy GILDERSLEEVE
Section IG: Descendants of Clayton GINGERICH
Section IH: Descendants of Jacob GINGERICH
Section II: Descendants of Mervin GINGERICH
Section IJ: Descendants of Thomas GINN
Section IK: Descendants of Carroll GIRARDOT
Section IL: Descendants of David Michael GLEN
Section IM: Descendants of Henry GLOR
Section IN: Descendants of Harvey GOEMAN
Section IO: Descendants of Albert GOETTLING
Section IP: Descendants of Thomas GOSSNER
Section IQ: Descendants of Brian GOULD
Section IR: Descendants of Douglas Miles GREEN
Section IS: Descendants of Warren G. GREGORY
Section IT: Descendants of Bernhard GREUEN
Section IU: Descendants of Hans Jerg GRIEB
Section IV: Descendants of Lee Roy GRIESCH
Section IW: Descendants of Gerald GRISWOLD
Section IX: Descendants of Jerg Michael GUENTHER
Section IY: Descendants of Johann Michael (Julius) GUENTHER
Section IZ: Descendants of Martin GUENTHER
Section JA: Descendants of Walter GUENTHER
Section JB: Descendants of Max GULO
Section JC: Descendants of Frederick GURMAN
Section JD: Descendants of William Henry GUSTOFF
Section JE: Descendants of Ross HAHN
Section JF: Descendants of Clinton HALL
Section JG: Descendants of Gordon Gilbert HALLMAN
Section JH: Descendants of Hugh HALLMAN
Section JI: Descendants of John HALLMAN
Section JJ: Descendants of Joseph HALLMAN
Section JK: Descendants of Oliver Wesley HALLMAN
Section JL: Descendants of Frances HAMMAN
Section JM: Descendants of Gerry HANES
Section JN: Descendants of James Donald HANEY
Section JO: Descendants of Jamie HANSON
Section JP: Descendants of Laurence HANSON
Section JQ: Descendants of Leo HARDER
Section JR: Descendants of Burwell HARRISON
Section JS: Descendants of Donald HARRY
Section JT: Descendants of Ned HARVEY
Section JU: Descendants of James V. HASHIM
Section JV: Descendants of Edward HASKINS
Section JW: Descendants of George HAWORTH
Section JX: Descendants of Norman C. HELMKAY
Section JY: Descendants of Georg HENCKE
Section JZ: Descendants of Hans Jacob HENELE
Section KA: Descendants of Jim HENSCHBERGER
Section KB: Descendants of William HERRICK
Section KC: Descendants of Charles W. HERRON
Section KD: Descendants of George HERTZBERGER
Section KE: Descendants of John HESSE
Section KF: Descendants of Joseph HESSE
Section KG: Descendants of George HEWETSON
Section KH: Descendants of Clarence Alton HEYER
Section KI: Descendants of Fredrick HICKS
Section KJ: Descendants of Christian HIEBER
Section KK: Descendants of Peter St. George HIGGINSON
Section KL: Descendants of Stephen Louis HIGHLAND
Section KM: Descendants of Carl HILBERG
Section KN: Descendants of Jeff HILL
Section KO: Descendants of Lance Wendall HILLTON
Section KP: Descendants of Martin HODGSON
Section KQ: Descendants of Douglas E. HOFELDT
Section KR: Descendants of Donald HOFFMAN
Section KS: Descendants of Clinton HOFFMEYER
Section KT: Descendants of Louis HOHOLEK
Section KU: Descendants of Zachary HOLLIDAY
Section KV: Descendants of Irvin HOLLINGER
Section KW: Descendants of Dorris HOLZ
Section KX: Descendants of Rodger HONE
Section KY: Descendants of Ezra HONSBERGER
Section KZ: Descendants of Robert HONZ
Section LA: Descendants of Daniel E. HOOD
Section LB: Descendants of Merle HOOVER
Section LC: Descendants of Joseph HUBER
Section LD: Descendants of Edward R. HUDSON
Section LE: Descendants of William HUGHES
Section LF: Descendants of Roy Good HUNSBERGER
Section LG: Descendants of Rudy HUNT
Section LH: Descendants of John HUPP
Section LI: Descendants of Donald HURLBURT
Section LJ: Descendants of Donald HURTUBISE
Section LK: Descendants of Henry IHNEN
Section LL: Descendants of Raymond IHNEN
Section LM: Descendants of Edward INGOLD
Section LN: Descendants of Donald IRVINE
Section LO: Descendants of James JACKSON
Section LP: Descendants of Robert Howard JACKSON
Section LQ: Descendants of William H. JACKSON
Section LR: Descendants of _____ JACOBS
Section LS: Descendants of John JACOBS
Section LT: Descendants of Mark JACOBS
Section LU: Descendants of Marvin John JACOBY
Section LV: Descendants of William JACOBY
Section LW: Descendants of Richard Allen JAMES
Section LX: Descendants of Spencer JEFFREY
Section LY: Descendants of Dallas Ian JENSEN
Section LZ: Descendants of Herbert Allen JOHNSON
Section MA: Descendants of James JOHNSON
Section MB: Descendants of Murray JOHNSON
Section MC: Descendants of Robert A. JOHNSON
Section MD: Descendants of Tom JOHNSON
Section ME: Descendants of _____ JONES
Section MF: Descendants of John JOUSMA
Section MG: Descendants of Christian Guhl KAATZ
Section MH: Descendants of Glenn KAECHELE
Section MI: Descendants of Aaron KAERCHER
Section MJ: Descendants of Jerome KAPLE
Section MK: Descendants of Alan KAUFMAN
Section ML: Descendants of Dietrich KAUFMAN
Section MM: Descendants of Frank KAUFMAN
Section MN: Descendants of Jack KEEGAN
Section MO: Descendants of Wesley KENNEDY
Section MP: Descendants of David KENT
Section MQ: Descendants of Michael Joseph KENYON
Section MR: Descendants of Oliver KERR
Section MS: Descendants of Robert Richard KINGSLEY
Section MT: Descendants of Jason KLAHR
Section MU: Descendants of Clarance KLIE
Section MV: Descendants of Gary L. KLINGEL
Section MW: Descendants of Richard KNAPP
Section MX: Descendants of Russell G. KNAPP
Section MY: Descendants of Woodrow Lafayette KNOWLES
Section MZ: Descendants of Oliver KOCH
Section NA: Descendants of Roy KOEBEL
Section NB: Descendants of Orval D. KOKX
Section NC: Descendants of Thomas Victor KOOP
Section ND: Descendants of Robert R. KOPEN
Section NE: Descendants of Edward KOPEY
Section NF: Descendants of Eugene KOSMYNA
Section NG: Descendants of Walter KRALL
Section NH: Descendants of Gordon KRAMP
Section NI: Descendants of Walter KRANZ
Section NJ: Descendants of Eugene KUHN
Section NK: Descendants of Leo LA MAGDELAINE
Section NL: Descendants of Sylvester LACHMAN
Section NM: Descendants of Francis LAFFERTY
Section NN: Descendants of James F. LAMOND
Section NO: Descendants of David LANCASTER
Section NP: Descendants of Mark Ivan LANGE
Section NQ: Descendants of Ely LANGLOIS
Section NR: Descendants of Lavern LANGRUED
Section NS: Descendants of Albert LANGUAY
Section NT: Descendants of Mark LAUGHNEY
Section NU: Descendants of Donald LEATHERMAN
Section NV: Descendants of Archie LEES
Section NW: Descendants of Dan LEES
Section NX: Descendants of Ronald J. LEFFINGWELL
Section NY: Descendants of Lyle Paul LEHMAN
Section NZ: Descendants of Dean LEIGHTEY
Section OA: Descendants of William R. LENTZ
Section OB: Descendants of Paul LENZ
Section OC: Descendants of Blair Nathaniel LEONARD
Section OD: Descendants of Jim LEQUIERE
Section OE: Descendants of Clair LERCH
Section OF: Descendants of Barney LEWIS
Section OG: Descendants of David LEWIS
Section OH: Descendants of Menno LIEBELER
Section OI: Descendants of Ray LINTON
Section OJ: Descendants of Arthur LITHGOW
Section OK: Descendants of Mervin LITT
Section OL: Descendants of Clayton LITWILLER
Section OM: Descendants of Glen LIVOCK
Section ON: Descendants of Denis LIZEE
Section OO: Descendants of Donald LODER
Section OP: Descendants of Walter LOFGREN
Section OQ: Descendants of Ray LOFTHOUSE
Section OR: Descendants of Frank LOKOWICH
Section OS: Descendants of James Robert LOSINGER
Section OT: Descendants of Kevin John William LUCKHARDT
Section OU: Descendants of Otto LUENING
Section OV: Descendants of Edward LYND
Section OW: Descendants of Robert LYONS
Section OX: Descendants of David MACFARLANE
Section OY: Descendants of La Moine Robert La Moine Robert MADDUX
Section OZ: Descendants of _____ MADER
Section PA: Descendants of John MADERO
Section PB: Descendants of Paul MAJURY
Section PC: Descendants of Victor MAKINS
Section PD: Descendants of Fred MANK
Section PE: Descendants of Leonard MANTLE
Section PF: Descendants of Ubaldo MARES III III
Section PG: Descendants of John MARINACCIO
Section PH: Descendants of Orlin MARR
Section PI: Descendants of Frank J. MARSH
Section PJ: Descendants of Ralph MARTIN
Section PK: Descendants of James J. MARTINY
Section PL: Descendants of Paul MASKALY
Section PM: Descendants of Tommy K. MATHEWS
Section PN: Descendants of Glenn MATTISON
Section PO: Descendants of Stephen H. MAY
Section PP: Descendants of Daniel MC GREVY
Section PQ: Descendants of Harold MCCAFFREY
Section PR: Descendants of _____ MCCALLY
Section PS: Descendants of Thomas MCCARTHY
Section PT: Descendants of Edward MCCARTY
Section PU: Descendants of John MCCASH
Section PV: Descendants of David L. MCCLINTIE
Section PW: Descendants of Clyde MCDONALD
Section PX: Descendants of Anthony MCELWAINE
Section PY: Descendants of William MCELWEE Jr.
Section PZ: Descendants of McGuire Michael MCGUIRE
Section QA: Descendants of Alexander Ross (Sandy) MCINTYRE
Section QB: Descendants of Fred MCKEE
Section QC: Descendants of Henry Wilfred MCKENZIE
Section QD: Descendants of Joseph Randell MCKENZIE
Section QE: Descendants of Howard Winston MCKINNON
Section QF: Descendants of Tom MCLEARN
Section QG: Descendants of David MCNAUGHTON
Section QH: Descendants of Paul MCNEECE
Section QI: Descendants of Jack MCNEIL
Section QJ: Descendants of Cornelius (Neil) Edward MCNULTY
Section QK: Descendants of Duncan Samuel MCVICKER
Section QL: Descendants of Albert S. MEDLER
Section QM: Descendants of James MELCHIN
Section QN: Descendants of Charles MELINE
Section QO: Descendants of Hans METZGER
Section QP: Descendants of _____ MILLER
Section QQ: Descendants of Robert MILLER
Section QR: Descendants of Brent L. MILLIGAN
Section QS: Descendants of George MILLIGAN
Section QT: Descendants of Fred MITCHELL
Section QU: Descendants of Gene Leon MIZENA
Section QV: Descendants of Elsey MIZENER
Section QW: Descendants of Irad Mirza MOEZZI
Section QX: Descendants of Paul MOFFITT
Section QY: Descendants of John MOIR Jr.
Section QZ: Descendants of George MOLDA
Section RA: Descendants of Arlen Reagh MOLYNEAUX
Section RB: Descendants of Julien MONETTE
Section RC: Descendants of Alvin MONEYBRAKE
Section RD: Descendants of Jerry MORELAND
Section RE: Descendants of Lorenzo MORELLI
Section RF: Descendants of William Wesley MORLEY
Section RG: Descendants of Roger MORRIS
Section RH: Descendants of Randy MORRISON
Section RI: Descendants of Weldon MORTENSON
Section RJ: Descendants of Philip MOSER
Section RK: Descendants of Milton B. MOSS
Section RL: Descendants of _____ MOSSHART
Section RM: Descendants of Norbert MUENCH
Section RN: Descendants of Dittmar MUENDEL
Section RO: Descendants of David MUNDY
Section RP: Descendants of Julius MURATZKE
Section RQ: Descendants of Michael MURPHY
Section RR: Descendants of Reginald MURRAY
Section RS: Descendants of Arthur MUSSELMAN
Section RT: Descendants of Abraham MYERS
Section RU: Descendants of Emanuel MYERS
Section RV: Descendants of Philip NAGELL
Section RW: Descendants of Vance NAYLOR
Section RX: Descendants of Harold NEAL
Section RY: Descendants of Elmer NEEB
Section RZ: Descendants of Reuben NEEB
Section SA: Descendants of Johann Michael NEEF
Section SB: Descendants of Alvin NELSON
Section SC: Descendants of Erwin S. NELSON
Section SD: Descendants of Mark NELSON
Section SE: Descendants of Stanely NESS
Section SF: Descendants of Gerald NEUFELD
Section SG: Descendants of Frank NEWCOM
Section SH: Descendants of Ronald NICHOLS
Section SI: Descendants of Howard Emil NICKELSON Jr.
Section SJ: Descendants of Ezra NICKLAS
Section SK: Descendants of Bari NIEKAMP
Section SL: Descendants of Paul Ullen NIELSEN
Section SM: Descendants of Nussli NYLE
Section SN: Descendants of George O'DELL
Section SO: Descendants of Edward Dennis OLESON
Section SP: Descendants of Walter OLSEN
Section SQ: Descendants of Paul B. OSBORNE
Section SR: Descendants of Raymond OSUCKI
Section SS: Descendants of Howard OTTERBEIN
Section ST: Descendants of Ricky PACK
Section SU: Descendants of Lucien PAQUETTE
Section SV: Descendants of Kevin PARKER
Section SW: Descendants of William PARKER
Section SX: Descendants of Albert PARKINS
Section SY: Descendants of Lawrence PARROTT
Section SZ: Descendants of Jeremiah David PAYNE
Section TA: Descendants of Lloyd PEILE
Section TB: Descendants of William J. PENTLAND
Section TC: Descendants of Robert PERRY
Section TD: Descendants of George PHARISS
Section TE: Descendants of Earl PHILLIPS
Section TF: Descendants of Aaron PLETCH
Section TG: Descendants of Robert PLOCHEL
Section TH: Descendants of Michael Lynn PLUMBLY
Section TI: Descendants of Steve POPELINK
Section TJ: Descendants of Craig A. POTTER
Section TK: Descendants of Richard Vernon POTTER
Section TL: Descendants of Alex POWELL
Section TM: Descendants of Stephen Ray POWELL
Section TN: Descendants of Alexander Vincent POWER
Section TO: Descendants of Cyril Stewart POWERS
Section TP: Descendants of Harry PRANGE
Section TQ: Descendants of Charles R. PREISS
Section TR: Descendants of Byron PRESS
Section TS: Descendants of Mark Steven PRICE
Section TT: Descendants of Raymond QUAST
Section TU: Descendants of Guy QUELETTE
Section TV: Descendants of Monroe W. RAMAGE
Section TW: Descendants of Robert RANDOLPH
Section TX: Descendants of Milton H. RASMUSSEN
Section TY: Descendants of Jason Robert READ
Section TZ: Descendants of George REISS
Section UA: Descendants of Gustov RETTSCHLAG
Section UB: Descendants of Garfield REUBER
Section UC: Descendants of James REYNOLDS
Section UD: Descendants of Sidney REYNOLDS
Section UE: Descendants of Iry RICE
Section UF: Descendants of Glen RIENHARDT
Section UG: Descendants of Philip Edward RIHANEK
Section UH: Descendants of Allen RILLEMA
Section UI: Descendants of Michael RITTER
Section UJ: Descendants of Douglas ROBINSON
Section UK: Descendants of Russell ROGERS
Section UL: Descendants of George ROMANCHUK
Section UM: Descendants of Ross Phillip ROMANO
Section UN: Descendants of David ROOKE
Section UO: Descendants of Edmund Louis ROSSOVICH Jr.
Section UP: Descendants of Clare ROTH
Section UQ: Descendants of Paul ROTH
Section UR: Descendants of _____ ROZELL
Section US: Descendants of Elvin RUDY
Section UT: Descendants of Balthasar Johann RUPPERT
Section UU: Descendants of Gary RUSH
Section UV: Descendants of Donald RUSHLOW
Section UW: Descendants of Delores M. SALAZAR
Section UX: Descendants of Robert SALISBURY
Section UY: Descendants of Russell SAUER
Section UZ: Descendants of Wallace SAUER
Section VA: Descendants of Fred SCHAD
Section VB: Descendants of Daniel SCHAEFER
Section VC: Descendants of Norman Ronald SCHAFER
Section VD: Descendants of Herman SCHARLOW
Section VE: Descendants of Gary SCHEUERMAN
Section VF: Descendants of Emanuel SCHIEBER
Section VG: Descendants of William SCHILDROTH
Section VH: Descendants of John SCHMELZLE
Section VI: Descendants of Herbert SCHMIDT
Section VJ: Descendants of Lee SCHMIDT
Section VK: Descendants of Robert SCHMIDT
Section VL: Descendants of William SCHMIDT
Section VM: Descendants of Carlton SCHNEIDER
Section VN: Descendants of Edward SCHNEIDERWENT
Section VO: Descendants of John SCHOLTENS
Section VP: Descendants of Vernon F. SCHOTT
Section VQ: Descendants of Fred SCHUTT
Section VR: Descendants of Ezra SCHWASS
Section VS: Descendants of Edward SCHWEITZER
Section VT: Descendants of Lorne SCHWEITZER
Section VU: Descendants of Dean SCOTT
Section VV: Descendants of Grant SCOTT
Section VW: Descendants of Donald Loyd SEARL
Section VX: Descendants of Frederick Robert SECCOMBE
Section VY: Descendants of James Henry SECCOMBE
Section VZ: Descendants of Leo SEEDEN
Section WA: Descendants of Charles Eldon SELLERS
Section WB: Descendants of Michael Gerald SENGER
Section WC: Descendants of Robert SENSIBA
Section WD: Descendants of Eileen SHANTZ
Section WE: Descendants of Jack SHARPE
Section WF: Descendants of Larry SHARPE
Section WG: Descendants of Gerald SHEA
Section WH: Descendants of L. Edward SHEALY
Section WI: Descendants of Lawrence P. SHEPARD
Section WJ: Descendants of Mervin SHEPPARD
Section WK: Descendants of Harold SHERK
Section WL: Descendants of Bruce SHIELDS
Section WM: Descendants of Alfred SHIRY
Section WN: Descendants of Lloyd SIDER
Section WO: Descendants of John SIEBERT
Section WP: Descendants of Marcus SIERK
Section WQ: Descendants of Wayne SIEVERS
Section WR: Descendants of Orval SILVERTHORN
Section WS: Descendants of Robert SIMON
Section WT: Descendants of Mark SINGERHOUSE
Section WU: Descendants of George SKREPNCK
Section WV: Descendants of _____ SLOUGHMAN
Section WW: Descendants of Henry SMELKER
Section WX: Descendants of Arthur A. SMITH
Section WY: Descendants of Bernard SMITH
Section WZ: Descendants of E. A. SMITH
Section XA: Descendants of John C. SMITH
Section XB: Descendants of John Thomas SMITH
Section XC: Descendants of Mervyn SMITH
Section XD: Descendants of Brian SMITZES
Section XE: Descendants of Howard SNIDER
Section XF: Descendants of Lloyd SNIDER
Section XG: Descendants of Merlyn SNIDER
Section XH: Descendants of Loyal SNYDER
Section XI: Descendants of Fred SOLMES
Section XJ: Descendants of John SPARFELD
Section XK: Descendants of Don SPARRAW
Section XL: Descendants of William SPEER
Section XM: Descendants of Craig SPENCER
Section XN: Descendants of Allen STAHL
Section XO: Descendants of Hans STAHLI
Section XP: Descendants of Kirk STALKER
Section XQ: Descendants of Roy STAYZER
Section XR: Descendants of William STEEBY
Section XS: Descendants of Fred STEINMAN
Section XT: Descendants of Alvin STERNALL
Section XU: Descendants of Daniel Merle STRAUSS
Section XV: Descendants of Christian STUBI
Section XW: Descendants of Douglas Herbert SUBJECT
Section XX: Descendants of Richard Gary SUNIOR
Section XY: Descendants of Levi SWARTZ
Section XZ: Descendants of Mark Anthony SZWARC
Section YA: Descendants of Tim TALLMAN
Section YB: Descendants of Alfred TAYLOR
Section YC: Descendants of James TAYLOR
Section YD: Descendants of Richard TEMPERLE
Section YE: Descendants of Donald TERRY
Section YF: Descendants of Charles THASTENSON
Section YG: Descendants of George THOMAS
Section YH: Descendants of Ralph THOMASON
Section YI: Descendants of Basil THOMPSON
Section YJ: Descendants of Charles THOMPSON
Section YK: Descendants of Roy THOMPSON
Section YL: Descendants of William THOMPSON
Section YM: Descendants of Kester THOMSON
Section YN: Descendants of Michael THONI
Section YO: Descendants of John THORNTON
Section YP: Descendants of Stanley TIEMAN
Section YQ: Descendants of Charles TRIMMER
Section YR: Descendants of Stuart F. TUCK
Section YS: Descendants of Carl TUERK
Section YT: Descendants of Girardo TUMMILO
Section YU: Descendants of Gerald TURNER
Section YV: Descendants of Samuel ULMER
Section YW: Descendants of Paul VALORE
Section YX: Descendants of Paul VAN ORNUM
Section YY: Descendants of John VAN OUDHOUSDEN
Section YZ: Descendants of Fred VAN PATTON
Section ZA: Descendants of Wayne VEINOT
Section ZB: Descendants of Gregory VITT
Section ZC: Descendants of Allen Martin VOLKER
Section ZD: Descendants of John VOSS
Section ZE: Descendants of A. J. WAGGONER
Section ZF: Descendants of Anthony Ralph WAGNER
Section ZG: Descendants of Clifford WAGNER
Section ZH: Descendants of Johannes WAGNER
Section ZI: Descendants of William WAGNER
Section ZJ: Descendants of Jung Jacob WAKER
Section ZK: Descendants of Michael WAKER
Section ZL: Descendants of Chancey W. WALDRON
Section ZM: Descendants of Miles WALDRON
Section ZN: Descendants of Harold WALKER
Section ZO: Descendants of Earl WALTERS
Section ZP: Descendants of Ronald Earl WALTON
Section ZQ: Descendants of James WAMRE
Section ZR: Descendants of Jake WANKE
Section ZS: Descendants of Ernest WARNHOLZ
Section ZT: Descendants of Howard WEBER
Section ZU: Descendants of Joseph WEBER
Section ZV: Descendants of Wallace WEBER
Section ZW: Descendants of Milton C. WEBSTER
Section ZX: Descendants of Adam WEGNER
Section ZY: Descendants of William WEICKER
Section ZZ: Descendants of Darrell E. WELDON
Section AAA: Descendants of Leonard WELKER
Section AAB: Descendants of Robert WENZEL
Section AAC: Descendants of Charles WERNETTE
Section AAD: Descendants of Richard WESTALL
Section AAE: Descendants of Clyde Holden WHALEY
Section AAF: Descendants of Charles WHITLOCK
Section AAG: Descendants of Gregory WICHTOWSKI
Section AAH: Descendants of Harvey Curtis WIDDOES
Section AAI: Descendants of Robert WIDEMAN
Section AAJ: Descendants of Delbert WIESE
Section AAK: Descendants of Thomas WIGGANS
Section AAL: Descendants of Timothy WIGHT
Section AAM: Descendants of Larry WILLERS
Section AAN: Descendants of Ernest WILLIAMS
Section AAO: Descendants of Kevin WILLIAMS
Section AAP: Descendants of Edward WILLMS
Section AAQ: Descendants of Carl WINEMAN
Section AAR: Descendants of Daniel WINIARSKI
Section AAS: Descendants of James WINN
Section AAT: Descendants of Jacob WIRTH
Section AAU: Descendants of Abraham E. WITMER
Section AAV: Descendants of Wesley WITMER
Section AAW: Descendants of David WITTON
Section AAX: Descendants of Manford W. WOLCOTT
Section AAY: Descendants of Michael WOLF
Section AAZ: Descendants of Michael WOLF
Section ABA: Descendants of James WOLFE
Section ABB: Descendants of Jonas WOLFF
Section ABC: Descendants of William WOLFF
Section ABD: Descendants of Herbert G. WOOD
Section ABE: Descendants of John Gordon WOOLMAN
Section ABF: Descendants of Cecil WRIEDT
Section ABG: Descendants of _____ WRIGHT
Section ABH: Descendants of Lawrence S. WRIGHT
Section ABI: Descendants of Dewey YATES
Section ABJ: Descendants of William YODER
Section ABK: Descendants of David YOUNG
Section ABL: Descendants of Daniel ZEHR
Section ABM: Descendants of Gerald Mahlon ZEHR
Section ABN: Descendants of Larry ZEHR
Section ABO: Descendants of Jacob ZELLER
Section ABP: Descendants of Oliver ZELLER
Section ABQ: Descendants of Walter ZILKA
Section ABR: Descendants of Wayne ZIMPEL
Index